Agata Wilk avatar

Poznajmy się lepiej...

Cześć tu Agata. Jestem multipasjonatką i ciekawską duszą. Na każdym kroku znajduję coś nowego, co mnie pasjonuje. Świat jest tak piękny i różnorodny, a my mamy tylko jedno życie, więc po co ograniczać się do jednej pasji. To moja życiowa filozofia.

Uwielbiam gotować i próbować nowych smaków. Mogłabym każde pieniądze wydać na świeży chleb na zakwasie. Do tego masełko i jestem w niebie.

Kawa ma specjalne miejsce w moim sercu. Ale tylko ta najlepsza. Speciality! Bo nie ma to, jak zatrzymać się w ciągu dnia, zaparzyć pyszną kawę i delektować się jej smakiem.

Kocham czytać książki. W dużych ilościach. Co prawda miejsca na regałach już na nie nie mam, ale nie powstrzymuje mnie to przed kupowaniem nowych.

Zaraz po książkach moją drugą ukochaną pasją jest moda. Od dziecka uwielbiałam stroić się i nosić piękne rzeczy. Zostało mi to do dzisiaj. A najbardziej lubię wyszukiwać wyjątkowe rzeczy wśród polskich marek.

Jestem zakochana w Hiszpanii. W ludziach, w vibe jaki panuje w tym kraju i w języku. Odkąd zaczęłam uczyć się hiszpańskiego, jeszcze bardziej czuję, że jest to moje miejsce na ziemi. Chociaż jedzeniowo moje serce należy do kuchni włoskiej.

Bardzo dbam o zdrowy styl życia. Interesuję się psychologią. Są to dwa aspekty, które niesamowicie wpływają na jakość mojego codziennego życia.

Lubię celebrować codzienność. Nigdzie nie pędzić. Rozkoszować się momentami i łapać je na fotografiach.

A poza tym żyję i podróżuję po swojemu. Ze sztuką, modą, architekturą i smakami w tle.

Ta strona internetowa wykorzystuje pliki cookie w celu zapewnienia jak najlepszej jakości korzystania z naszych usług oraz dostosowania treści i reklam do Twoich preferencji. Korzystając ze strony, wyrażasz zgodę na ich użycie i akceptujesz politykę prywatności oraz regulamin.