Współpraca

Chcesz dotrzeć ze swoimi produktami do nowej społeczności? Chętnie Ci w tym pomogę. Zróbmy razem coś kreatywnego!

Od 13 lat działam w branży marketingowej. Tworzyłam strategie komunikacji dla marek z różnych branż, projektowałam wizerunki, kreowałam kampanie reklamowe i zajmowałam się content marketingiem. Współtworzyłam też jednego z pierwszych blogów o modzie męskiej.

Z wykształcenia jestem kulturoznawczynią. Daje mi to unikalną społeczno-kulturową perspektywę przy tworzeniu treścią. Jestem także absolwentką SWPS, gdzie studiowałam na kierunku „Komunikacja i media” (specjalność „Kreowanie mediów”). Studia pozwoliły mi rozwinąć warsztat i umiejętności w zakresie produkcji wysokiej jakości treści, zarządzania komunikacją marki i kreowania jej wizerunku.

Jestem ciekawską duszą. Interesuje mnie wiele dziedzin. A w życiu napędza mnie kreatywność. Ciągle poszukuje nowych pomysłów, rozwiązań i inspiracji.

Uwielbiam fotografować. Cały czas doszkalam się, by moje umiejętności były coraz lepsze. Pasjonuję się również psychologią. Spoglądam na tematy i projekty z nieco innej perspektywy, bardziej emocjonalnej. Sukces treści i kampanii reklamowej zależy nie tylko od przekazu, ale także od sposobu, w jaki odbierają ją odbiorcy.

Kocham uczyć się nowych rzeczy. Przez lata nabyłam wiele umiejętności w zakresie tworzenia treści audiowizualnych od fotografii, po oprawę graficzną. Jestem otwarta na nieszablonowe działania i dedykowane rozwiązania.

Do współprac podchodzę bardzo selektywnie. Współpracuję wyłącznie z markami zbieżnymi z moimi przekonaniami, autentycznymi i w moim stylu. Polecam swoim czytelnikom, tylko takie rzeczy, które poleciłabym najlepszej przyjaciółce.

Oferty współprac proszę wysyłać na e-maila: agata@misspleasure.pl.

Ta strona internetowa wykorzystuje pliki cookie w celu zapewnienia jak najlepszej jakości korzystania z naszych usług oraz dostosowania treści i reklam do Twoich preferencji. Korzystając ze strony, wyrażasz zgodę na ich użycie i akceptujesz politykę prywatności oraz regulamin.